HAKKIMZDA

FUAR STANDLARI

Firmamız, alanında yılların verdiği tecrübelere sahip olan bizler tarafından sektöre yeni bir soluk, yeni bir hizmet anlayışı getirmek ve standartların üzerinde işlere imza atabilmek adına 2016 yılında kurulmuştur. Gerek geçmiş dönemlerde yapmış olduğumuz, gerekse gelecekte gerçekleştirmeyi düşündüğümüz işler bizler için bir iş olmanın çok ötesinde bir gurur kaynağıdır. Dünyanın her ülkesinde ve hemen hemen her sektörde organizasyonlara katılan bizler bugün de yine aynı şekilde Blue Fuarcılık Ltd. Şti. çatısı altında sizlere hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

Bünyemizde barındırdığımız tasarım departmanlarımız sayesinde bize ulaşan taleplere en şık tasarımlarla en hızlı şekilde geri dönüş sağlayabilmekteyiz.Teknik olarak tam donanımlı üretim-montaj ekibimiz ve İstanbul, Ankara, Frankfurt gibi üç büyükşehirde bulunan atölyelerimiz sayesinde müşterilerimizden gelen talepleri en hızlı ve en etkin biçimde çözebilmekteyiz.

Kurulduğu günden bu yana anahtar teslim butik stand prensibini benimsemiş olan firmamız sizlerin hedef kitlelerine devamlı, akılda kalıcı ve etkin bir şekilde ulaşabilmesini sağlamak adına tasarım, üretim ve montaj imkanlarını sürekli geliştirme yolunda ilerlemektedir.

Blue Fuarclık Ltd. Şti.