ANASAYFA

FUAR STANDLARI

Sitemize Hoşgeldiniz!

İstediğiniz, göz alıcı  tasarımlarla kaliteyi son noktaya taşımak ise doğru adrestesiniz.

Markanızı en iyi temsil edecek fuar standları, alanında uzman ekibimiz tarafından size özel olarak tasarlanmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda tasarlanan fuar standlarımız, fikirlerinizi önemseyen ve ne istediğinizi en iyi şekilde anlayan tasarımcılarımız tarafından tasarlanmaktadır.

Sizin memnuniyetinizin bizim kalitemizle birlikte en üst seviyelere ulaşması en temel amaçlarımızdan biridir.

Firmanızın ürünlerini sergileyebilmek ve tanıtabilmek için standlarda hem kurulum öncesinde hemde kurulum sonrasında gerekli desteği sağlayarak sizi yalnız bırakmıyoruz.

Eğer aradığınız yaratıcılık ve kalitenin harmanlanmış bir biçimde markanızı temsil etmesiyse gelin hayal gücünüzü gerçeğe dönüştürelim.
Fuar standlarında bir fark oluşturmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız “Blue Fuarcılık Ltd .Şti.”, alanında yılların verdiği tecrübelere sahip olan bizler tarafından sektöre yeni bir soluk, yeni hizmet anlayışı getirmek ve standartların üzerinde işlere imza atabilmek adına çalışmalarımızı dünyanın her noktasında  yürütmekteyiz.

Fuar Stantların’da Blue Fuarcılık olarak uyguladığımız stantlarımız, Ahşap malzeme kullanarak size özel tasarladığımız stantlardır.

Gösterişli, orta seviye ve temel standlar şeklinde 3 çeşit tasarım ve uygulama biçimlerimiz vardır.                         

Bünyemizde barındırdığımız tasarım departmanlarımız sayesinde bize ulaşan taleplere en şık tasarımlarla en hızlı şekilde ve

ücretsiz geri dönüş sağlayabilmekteyiz.